Nasz zespół

Sukces ProVento tworzą ludzie.

Monika Dzikowska

Właścicielka Biura

Doktor nauk społecznych w dziedzinie ekonomia i finanse. Absolwentka studiów
doktoranckich na Uniwersytecie w Szczecinie w Instytucie Ekonomii i Finansów. Tytuł doktora zdobyła podczas obrony publicznej w dniu 5.10.2023 r. Certyfikowana księgowa oraz wykładowca w Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie. Posiada bogate doświadczenie w zakresie rozliczeń księgowo- finansowych i optymalizacji podatkowej. Ciągle się dokształca w zakresie nowych zagadnień podatkowych, programów księgowych, ale także technologii.
Cechuje ją pracowitość, ambicja oraz zorientowanie na sukces- zarówno swój, podległego zespołu, jak i klientów. Prowadząc działalność stawia sobie za cel, aby klienci Biura czuli, że swój biznes i przyszłość firmy powierzyli w ręce specjalistów, którym ufają.

Joanna Sobieszczańska

Menager Biura

Ukończyła studia wyższe na kierunku ekonomia. Jest osobą kreatywną, odpowiedzialną i asertywną, żadna nawet najtrudniejsza sytuacja nie jest jej straszna. Kładzie nacisk na profesjonalizm, dążąc przy tym konsekwentnie do realizacji wyzwań, z którymi zmierza się w ramach pracy zawodowej. W biurze odpowiada za szeroko pojęty wizerunek firmy, sprawy organizacyjne i sprawną pracę całego Zespołu. Jej pasją są podatki, dlatego skrupulatnie śledzi zmiany w przepisach prawa podatkowego, interpretacje oraz orzecznictwo. Lubi swoją pracę, bo świetnie wpisuje się w jej umiejętności i charakter. Ma ogromne umiłowanie do porządku oraz świetną pamięć, dlatego nic nie umknie jej uwadze.

Lidia Strzelczyk

Księgowa / Mentor

Ukończyła studia podyplomowe na kierunku rachunkowość. Doświadczona specjalistka w zakresie kompleksowej obsługi spółek prawa handlowego i stowarzyszeń. Wie gdzie patrzeć, wie gdzie szukać, a to pomaga jej z dużym powodzeniem zarządzać pracą podległego jej zespołu księgowych. Twardo stąpa po ziemi, lecz skrupulatność łączy z pogodą ducha, tworząc w ten sposób przyjazną atmosferę dla poważnej księgowości. Pozytywnie nastawiona do pracy i do ludzi, rzetelna i zawsze gotowa do podejmowania nowych wyzwań. Z Biurem Rachunkowym Provento związana jest od początku jego istnienia.

Karolina Wrześniewska

Kierownik Działu Kadr i Płac

Jest osobą, która ma niesamowitą cierpliwość do zmieniających się przepisów prawa pracy. Nawet najbardziej złożone kwestie kadrowo- płacowe nie są jej straszne, ponieważ posiada bogate doświadczenie, poparte ukończonymi studiami podyplomowymi z Prawa Pracy.
Z dużym sukcesem kieruje pracą podległego jej zespołu, co potwierdzają liczne kontrole ze strony ZUS i PIP zakończone oceną pozytywną. W kontaktach z klientem wykazuje się wysoką kulturą osobistą, serdecznością i otwartością. Ma w sobie ogromny entuzjazm do wszelkich spraw, którym zaraża współpracowników.

Joanna Paluszkiewicz

Radca prawny

Absolwentka studiów prawniczych oraz stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Głównym przedmiotem jej zainteresowań jest prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się obsługą przedsiębiorców, wspierając ich w bieżącym prowadzeniu biznesu i realizacji planów poprzez przedstawianie możliwych rozwiązań w danej sprawie oraz informacji pozwalających na podjęcie decyzji biznesowej, podjęcie projektu czy przeprowadzenie określonej transakcji. Jest wnikliwa, rzeczowa i profesjonalna, a przy tym entuzjastycznie nastawiona do ludzi, co bardzo doceniają nasi klienci.

Elżbieta Ufniarska

Sekretarka

W swojej codziennej pracy odpowiada za pierwszy kontakt z klientem, pilnowanie kalendarza spotkań oraz prawidłowy przepływ dokumentów. Całe życie zawodowe pracowała z ludźmi, dlatego jest świetnym słuchaczem, dzięki czemu potrafi zrozumieć potrzeby klienta. Troszczy się o sprawne funkcjonowanie biura, czuwa nad porządkiem i dba, by nie zabrakło nam kawy. Niestraszna jest jej windykacja należności. Jest pracowita i zaangażowana w powierzone jej obowiązki oraz chętna do zdobywania nowych doświadczeń oraz wiedzy.

Marta Dereń

Starszy specjalista ds. księgowości i podatków

Absolwentka kierunku finanse i rachunkowość. Specjalistka z wiedzą praktyczną i teoretyczną w zakresie prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Sprawnie prowadzi również księgi rachunkowe spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz stowarzyszeń. Na co dzień przełamuje stereotyp nudnej i pozbawionej poczucia humoru księgowej. Na świat patrzy przez różowe okulary, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy.  Jest energiczna i entuzjastycznie nastawiona do świata, co doceniają nasi klienci. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach specjalistycznych, aby zawsze znać odpowiedź na każde pytanie Klienta.

Dominik Hoffmann

Księgowy

Absolwent kierunku Finanse i Rachunkowość. Zajmuje się rozliczaniem i obsługą podmiotów gospodarczych, dla których prowadzone są księgi handlowe oraz podatkowa księga przychodów i rozchodów. Skrupulatnie wykonuje powierzone mu zadania, zwracając uwagę na każdy szczegół. Najbardziej opanowana osoba w biurze, nie sposób wyprowadzić go z równowagi, a przy tym jest duszą towarzystwa- swoim urokiem osobistym wprawia w cudowny nastrój koleżanki. Choć nie jest dobrym pływakiem, zawsze wypłynie rzucony na głęboką wodę.

Daria Hoffmann

Księgowa

Sympatyczna i uśmiechnięta absolwentka kierunku Finanse i Rachunkowość. W codziennej pracy odpowiada za bieżącą obsługą księgową firm, dla których prowadzi księgi handlowe oraz księgowość uproszczoną. Nieustannie rozwija swoje umiejętności zawodowe aktywnie uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Uśmiechem i swoją wiedzą rozświetli każdą zawiłość polskiego prawa podatkowego. Do tego jej miła aparycja i profesjonalizm sprawiają, że współpraca z naszym biurem to po prostu przyjemność a nie obowiązek.

Dominika Kłysz

Księgowa

Absolwentka kierunku Finanse i Rachunkowość. Pracowita jak mrówka. Sumiennie wywiązuje się ze swoich obowiązków i nieustannie podejmuje kolejne kroki, aby pogłębiać swoją wiedzę. Szybko nabyła umiejętności samodzielnej i kompleksowej obsługi księgowej firm, dla których prowadzi księgi handlowe oraz księgowość uproszczoną. Jest konsekwentna w działaniu i odpowiedzialnie podchodzi do wykonywanych obowiązków. Jej miłe usposobienie wprowadza spokój i harmonię w codziennej pracy.

Krystyna Kubańska

Młodsza księgowa

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe jako księgowa, oparte na solidnych
podstawach edukacyjnych, bowiem jest absolwentką kierunku finanse i rachunkowość. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę poprzez aktywne uczestnictwo w szkoleniach. Dobrze wie, że czasem jedyne co można zrobić to zachować spokój i pracować ciężej. W pracy konkretna, energiczna i entuzjastycznie nastawiona. Dla niej satysfakcja płynąca z rozwiązania problemów i wyjaśnienia zagwozdek jest motorem napędowym. Klienci
obdarzają ją dużym zaufaniem, co pozytywnie wpływa na podejmowaną współpracę. Stara się być innowacyjna, wykorzystując możliwości jakie daje jej praca w Provento. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, ale również czerpie ją od swoich współpracowników. Prywatnie miłośniczka słodkich wypieków.

Natalia Zieleniewicz

Referent ds. księgowości

Absolwentka kierunku Finanse i Rachunkowość. Jej cicha i spokojna natura pomaga w precyzyjnym księgowaniu. Bardzo szybko się uczy, lubi analizować i szukać nieprawidłowości. Jest ambitna, pracowita i zaangażowana w powierzone obowiązki oraz chętna do zdobywania nowych doświadczeń zawodowych oraz wiedzy. Wspiera bardziej doświadczonych księgowych w codziennych obowiązkach poprzez digitalizację danych i ich weryfikację. Jest osobą z optymistycznym podejściem do życia, która swoim szczerym uśmiechem wprowadza miłą atmosferę w naszej codziennej pracy.

Aneta Wieczorkowska

STARSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Absolwentka rachunkowości. Potrafi analizować dane i wyciągać z nich trafne wnioski. Rzetelnie i z zaangażowaniem wywiązuje się ze swoich obowiązków. Lubi swoją pracę ze względu na możliwość rozwoju w różnych kierunkach i kontakt z klientem. Stale podnosi swoje umiejętności i poszerza horyzonty. Pieczołowicie zajmuje się sprawami kadrowymi i podpowiada naszym klientom możliwe scenariusze zatrudnienia pracowników.

Roksana Ziółkowska

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Absolwentka kierunku administracja. Doświadczenie w dziedzinie kadr i płac nabywa pod okiem doświadczonych kadrowych. Odpowiada za bieżącą obsługę klientów, naliczanie płac, podatków i składek, oraz przygotowanie dokumentów kadrowych. Praca daje jej wiele satysfakcji, ponieważ wymaga skrupulatności, dokładności i myślenia, ale nie jest monotonna. Jest osobą zawsze chętną do pomocy. Dzięki niej żadne zwolnienie lekarskie nie umknie naszej uwadze.

Patryk Jabłoński

Referent ds. księgowości

Zawsze pełen entuzjazmu i gotowy do pomocy student Finansów i Rachunkowości. Jako jedyny mężczyzna w pokoju wnosi różnorodność do środowiska pracy, co wzbogaca perspektywę zespołu. Patryk to nie tylko profesjonalista w pracy, ale także wartościowy człowiek. Poza pracą, jest aktywnym harcerzem, zajmującym się finansami i pracą z dziećmi,
co świadczy o jego zaangażowaniu społecznym i umiejętnościach interpersonalnych. Wszystko to robi z uśmiechem i młodzieńczym zapałem, którym zaraża wszystkich wokół. Chętnie zdobywa nową wiedzę oraz umiejętności z zakresu księgowości. Praca sprawia mu wiele satysfakcji i motywuje do ciągłego rozwoju.

Aleksandra Mazurkiewicz

Referent ds. księgowości

Zawsze uśmiechnięta studentka kierunku Zarządzanie. Do jej głównych zadań należy digitalizacja danych oraz wsparcie księgowych. W zespole jest ceniona za skrupulatność, szybkość i precyzję w przetwarzaniu dokumentów zarówno małych firm, jak i spółek. Jej pogodne i spokojne nastawienie do życia stanowi niewyczerpane źródło dobrej atmosfery dla współpracowników. Każde zadanie wykonuje z zaangażowaniem, zawsze chętnie służy pomocą. Praca daje jej wiele satysfakcji i jest ciągłym wyzwaniem, w którym zdobywa nowe umiejętności. Jej precyzja, zauważalna w obszarze finansów, przenika także w świat kolorów
i cieni, tworząc niepowtarzalne makijaże, bowiem po godzinach pracy nad arkuszami kalkulacyjnymi, Ola rozkwita jako uzdolniona makijażystka.

Jakub Szubarga

Referent ds. księgowości

Jakub jest studentem ekonomii, który nie tylko doskonale radzi sobie z zadaniami związanymi z rachunkowością, ale także błyskawicznie opanował tajniki oprogramowania i Excela. Jego umiejętności sprawiają, że praca w biurze rachunkowym staje się czystą przyjemnością, zapewniając płynność i efektywność dla całego zespołu. Jednak umiejętności to nie wszystko! Jakub to nie tylko profesjonalista, ale także prawdziwy dżentelmen- zawsze miły, uprzejmy i gotowy do pomocy. Jego obecność dodaje pozytywnej atmosfery w miejscu pracy. Ponadto, nie sposób pominąć jego pasji poza pracą. Jakub interesuje się kryptowalutami i inwestuje na giełdzie, wykazując się również zręcznością w finansowych przedsięwzięciach. Prywatnie uwielbia aktywność fizyczną, która dodaje mu energii i inspiracji do działania.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

To miejsce czeka na Ciebie.