Nasz zespół

Sukces ProVento tworzą ludzie.

Monika Dzikowska

Właścicielka Biura

Certyfikowana księgowa, doktorantka na Uniwersytecie Szczecińskim na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług oraz wykładowca w Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie. Posiada bogate doświadczenie w zakresie rozliczeń księgowo- finansowych i optymalizacji podatkowej. Ciągle się dokształca w zakresie nowych zagadnień podatkowych, programów księgowych, ale także technologii. Cechuje ją pracowitość, ambicja oraz zorientowanie na sukces- zarówno swój, podległego zespołu, jak i klientów. Prowadząc działalność stawia sobie za cel, aby klienci Biura czuli, że swój biznes i przyszłość firmy powierzyli w ręce specjalistów, którym ufają.

Joanna Sobieszczańska

Menager Biura

Ukończyła studia wyższe na kierunku ekonomia. Jest osobą kreatywną, odpowiedzialną i asertywną. Kładzie nacisk na profesjonalizm, dążąc przy tym konsekwentnie do realizacji wyzwań, z którymi zmierza się w ramach pracy zawodowej. W biurze odpowiada za szeroko pojęty wizerunek firmy, sprawy organizacyjne i sprawną pracę całego Zespołu. Pracowała w Urzędzie Skarbowym, gdzie zaraziła się pasją do podatków, dlatego skrupulatnie śledzi zmiany w przepisach prawa podatkowego, interpretacje oraz orzecznictwo. Lubi swoją pracę, bo świetnie wpisuje się w jej umiejętności i charakter.

Joanna Paluszkiewicz

Radca prawny

Absolwentka studiów prawniczych oraz stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Głównym przedmiotem jej zainteresowań jest prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się obsługą przedsiębiorców, wspierając ich w bieżącym prowadzeniu biznesu i realizacji planów poprzez przedstawianie możliwych rozwiązań w danej sprawie oraz informacji pozwalających na podjęcie decyzji biznesowej, podjęcie projektu czy przeprowadzenie określonej transakcji. Jest wnikliwa, rzeczowa i profesjonalna, a przy tym entuzjastycznie nastawiona do ludzi, co bardzo doceniają nasi klienci.

Daria Brzostowicz

Sekretarka

Wszystkich klientów wita szerokim uśmiechem i pyszną kawą. Posiada umiejętność budowania i podtrzymywania przyjacielskich relacji ze współpracownikami oraz klientami. Wspiera działania menagera w kreowaniu wizerunku firmy. Jest odpowiedzialna za dokumentację rejestracyjną Klientów oraz windykację miękką. Czuwa nad ładem i porządkiem w naszym biurze. Żadne zadanie nie jest jej straszne, zawsze jest gotowa do pomocy. Dzięki swojemu zaangażowaniu efektywnie wspiera pracę całego zespołu. Ukończyła studia wyższe na kierunku administracja.

Lidia Strzelczyk

Księgowa / Mentor

Ukończyła studia podyplomowe na kierunku rachunkowość. Doświadczona specjalistka w zakresie kompleksowej obsługi spółek prawa handlowego i stowarzyszeń. Wie gdzie patrzeć, wie gdzie szukać, a to pomaga jej z dużym powodzeniem zarządzać pracą podległego jej zespołu księgowych. Twardo stąpa po ziemi, lecz skrupulatność łączy z pogodą ducha, tworząc w ten sposób przyjazną atmosferę dla poważnej księgowości. Pozytywnie nastawiona do pracy i do ludzi, rzetelna i zawsze gotowa do podejmowania nowych wyzwań. Z Biurem Rachunkowym Provento związana jest od początku jego istnienia.

Marta Dereń

Księgowa

Absolwentka kierunku finanse i rachunkowość. Specjalistka z wiedzą praktyczną i teoretyczną w zakresie prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Sprawnie prowadzi również księgi rachunkowe spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz stowarzyszeń. Na co dzień przełamuje stereotyp nudnej i pozbawionej poczucia humoru księgowej. Na świat patrzy przez różowe okulary, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy.  Jest energiczna i entuzjastycznie nastawiona do świata, co doceniają nasi klienci. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach specjalistycznych, aby zawsze znać odpowiedź na każde pytanie Klienta.

Dominik Hoffmann

Księgowy

Absolwent kierunku Finanse i Rachunkowość. Zajmuje się rozliczaniem i obsługą podmiotów gospodarczych, dla których prowadzone są księgi handlowe oraz podatkowa księga przychodów i rozchodów. Skrupulatnie wykonuje powierzone mu zadania, zwracając uwagę na każdy szczegół. Najbardziej opanowana osoba w biurze, nie sposób wyprowadzić go z równowagi, a przy tym jest duszą towarzystwa- swoim urokiem osobistym wprawia w cudowny nastrój koleżanki. Choć nie jest dobrym pływakiem, zawsze wypłynie rzucony na głęboką wodę.

Dominika Kłysz

Młodsza Księgowa

Absolwentka kierunku Finanse i Rachunkowość. Pracowita jak mrówka. Sumiennie wywiązuje się ze swoich obowiązków i nieustannie podejmuje kolejne kroki, aby pogłębiać swoją wiedzę i szkolić umiejętności. Jej miłe usposobienie wprowadza spokój i harmonię w codziennej pracy. Zajmuje się kompleksową obsługą księgową firm, dla których prowadzi podatkową książkę przychodów i rozchodów oraz przedsiębiorców z opodatkowaniem
w formie ryczałtu.

Aleksandra Miczuga

Księgowa

Absolwentka studiów wyższych na kierunku zarządzanie. Specjalistka z wiedzą praktyczną i teoretyczną w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Ma ogromne zamiłowanie do porządku i skrupulatności. Stale aktualizuje swoją wiedzę i jest dociekliwa, dzięki czemu efektywnie nadzoruje pracę podległego jej zespołu. Jest ambitna i chętna do pomocy przy rozwiązywaniu problemów z zakresu rachunkowości i podatków. Stawia na profesjonalizm dążąc przy tym do realizacji wyzwań.

Daria Kubiak

Młodsza Księgowa

Absolwentka kierunku Finanse i Rachunkowość. W zespole jest ceniona za szybkość i precyzję w przetwarzaniu danych oraz katalogowaniu dokumentów, zarówno małych firm jak i spółek. Odpowiada za bieżącą obsługą księgową firm, dla których prowadzi podatkową książkę przychodów i rozchodów oraz ryczałt ewidencjonowany. Nieustannie rozwija swoje umiejętności zawodowe aktywnie uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Karolina Wrześniewska

Kierownik Działu Kadr i Płac

Jest osobą, która ma niesamowitą cierpliwość do zmieniających się przepisów prawa pracy. Nawet najbardziej złożone kwestie kadrowo- płacowe nie są jej straszne, ponieważ posiada bogate doświadczenie, poparte ukończonymi studiami podyplomowymi z Prawa Pracy.
Z dużym sukcesem kieruje pracą podległego jej zespołu, co potwierdzają liczne kontrole ze strony ZUS i PIP zakończone oceną pozytywną. W kontaktach z klientem wykazuje się wysoką kulturą osobistą, serdecznością i otwartością. Ma w sobie ogromny entuzjazm do wszelkich spraw, którym zaraża współpracowników.

Marta Świtalska

Starszy specjalista ds. kadr i płac

Ukończyła studia podyplomowe na kierunku księgowość z elementami kadr i płac. Specjalizuje się w rozliczaniu płac i prowadzeniu rozbudowanej dokumentacji kadrowej. Lubi swoją pracę, bo nigdy nie jest nudno i schematycznie. Ciągłe zmiany przepisów motywują ją do aktualizowania swojej wiedzy, dzięki czemu stale się rozwija aktywnie uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Posiada wysokie umiejętności w obsłudze nowoczesnych technologii, a w wolnych chwilach zajmuje się grafiką komputerową. Jest specjalistą od  funkcji w Excelu.

Aneta Wieczorkowska

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Absolwentka rachunkowości. Potrafi analizować dane jednostkowe i wyciągać z nich trafne wnioski. Rzetelnie i z zaangażowaniem wywiązuje się ze swoich obowiązków. Lubi swoją pracę ze względu na możliwość rozwoju w różnych kierunkach i kontakt z klientem. Stale podnosi swoje umiejętności i poszerza horyzonty. Wspiera dział kadr w naliczaniu płac oraz przygotowywaniu dokumentów kadrowych.

Julia Rączkowiak

Skanerzystka

Jest na początku swojej drogi zawodowej, jednak już podczas praktyk szkolnych, które dwukrotnie odbyła w naszym biurze, dała się poznać jako osoba pracowita i rzetelnie wykonująca swoje obowiązki. Podjęła studia na kierunku Finanse i Rachunkowość, ponieważ swoją karierę zawodową wiąże z zawodem księgowej. W naszym biurze zajmuje się digitalizacją danych. Młoda i ambitna- nieoszlifowany diament w naszym zespole.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

To miejsce czeka na Ciebie.