Nasz zespół

Sukces ProVento tworzą ludzie.

Monika Dzikowska

Właścicielka Biura

Certyfikowana księgowa, doktorantka na Uniwersytecie Szczecińskim na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług oraz wykładowca w Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie. Posiada bogate doświadczenie w zakresie rozliczeń księgowo- finansowych i optymalizacji podatkowej. Ciągle się dokształca w zakresie nowych zagadnień podatkowych, programów księgowych, ale także technologii. Cechuje ją pracowitość, ambicja oraz zorientowanie na sukces- zarówno swój, podległego zespołu, jak i klientów. Prowadząc działalność stawia sobie za cel, aby klienci Biura czuli, że swój biznes i przyszłość firmy powierzyli w ręce specjalistów, którym ufają.

Joanna Sobieszczańska

Menager Biura

Ukończyła studia wyższe na kierunku ekonomia. Jest osobą kreatywną, odpowiedzialną i asertywną, żadna nawet najtrudniejsza sytuacja nie jest jej straszna. Kładzie nacisk na profesjonalizm, dążąc przy tym konsekwentnie do realizacji wyzwań, z którymi zmierza się w ramach pracy zawodowej. W biurze odpowiada za szeroko pojęty wizerunek firmy, sprawy organizacyjne i sprawną pracę całego Zespołu. Jej pasją są podatki, dlatego skrupulatnie śledzi zmiany w przepisach prawa podatkowego, interpretacje oraz orzecznictwo. Lubi swoją pracę, bo świetnie wpisuje się w jej umiejętności i charakter. Ma ogromne umiłowanie do porządku oraz świetną pamięć, dlatego nic nie umknie jej uwadze.

Lidia Strzelczyk

Księgowa / Mentor

Ukończyła studia podyplomowe na kierunku rachunkowość. Doświadczona specjalistka w zakresie kompleksowej obsługi spółek prawa handlowego i stowarzyszeń. Wie gdzie patrzeć, wie gdzie szukać, a to pomaga jej z dużym powodzeniem zarządzać pracą podległego jej zespołu księgowych. Twardo stąpa po ziemi, lecz skrupulatność łączy z pogodą ducha, tworząc w ten sposób przyjazną atmosferę dla poważnej księgowości. Pozytywnie nastawiona do pracy i do ludzi, rzetelna i zawsze gotowa do podejmowania nowych wyzwań. Z Biurem Rachunkowym Provento związana jest od początku jego istnienia.

Karolina Wrześniewska

Kierownik Działu Kadr i Płac

Jest osobą, która ma niesamowitą cierpliwość do zmieniających się przepisów prawa pracy. Nawet najbardziej złożone kwestie kadrowo- płacowe nie są jej straszne, ponieważ posiada bogate doświadczenie, poparte ukończonymi studiami podyplomowymi z Prawa Pracy.
Z dużym sukcesem kieruje pracą podległego jej zespołu, co potwierdzają liczne kontrole ze strony ZUS i PIP zakończone oceną pozytywną. W kontaktach z klientem wykazuje się wysoką kulturą osobistą, serdecznością i otwartością. Ma w sobie ogromny entuzjazm do wszelkich spraw, którym zaraża współpracowników.

Joanna Paluszkiewicz

Radca prawny

Absolwentka studiów prawniczych oraz stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Głównym przedmiotem jej zainteresowań jest prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się obsługą przedsiębiorców, wspierając ich w bieżącym prowadzeniu biznesu i realizacji planów poprzez przedstawianie możliwych rozwiązań w danej sprawie oraz informacji pozwalających na podjęcie decyzji biznesowej, podjęcie projektu czy przeprowadzenie określonej transakcji. Jest wnikliwa, rzeczowa i profesjonalna, a przy tym entuzjastycznie nastawiona do ludzi, co bardzo doceniają nasi klienci.

Daria Brzostowicz

Sekretarka

Wszystkich klientów wita szerokim uśmiechem i pyszną kawą. Posiada umiejętność budowania i podtrzymywania przyjacielskich relacji ze współpracownikami oraz klientami. Wspiera działania menagera w kreowaniu wizerunku firmy. Jest odpowiedzialna za dokumentację rejestracyjną Klientów oraz windykację miękką. Czuwa nad ładem i porządkiem w naszym biurze. Żadne zadanie nie jest jej straszne, zawsze jest gotowa do pomocy. Dzięki swojemu zaangażowaniu efektywnie wspiera pracę całego zespołu. Ukończyła studia wyższe na kierunku administracja.

Elżbieta Ufniarska

Sekretarka

W swojej codziennej pracy odpowiada za pierwszy kontakt z klientem, pilnowanie kalendarza spotkań oraz prawidłowy przepływ dokumentów. Całe życie zawodowe pracowała z ludźmi, dlatego jest świetnym słuchaczem, dzięki czemu potrafi zrozumieć potrzeby klienta. Troszczy się o sprawne funkcjonowanie biura, czuwa nad porządkiem i dba, by nie zabrakło nam kawy. Niestraszna jest jej windykacja należności. Jest pracowita i zaangażowana w powierzone jej obowiązki oraz chętna do zdobywania nowych doświadczeń oraz wiedzy.

Marta Dereń

Księgowa

Absolwentka kierunku finanse i rachunkowość. Specjalistka z wiedzą praktyczną i teoretyczną w zakresie prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Sprawnie prowadzi również księgi rachunkowe spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz stowarzyszeń. Na co dzień przełamuje stereotyp nudnej i pozbawionej poczucia humoru księgowej. Na świat patrzy przez różowe okulary, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy.  Jest energiczna i entuzjastycznie nastawiona do świata, co doceniają nasi klienci. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach specjalistycznych, aby zawsze znać odpowiedź na każde pytanie Klienta.

Dominik Hoffmann

Księgowy

Absolwent kierunku Finanse i Rachunkowość. Zajmuje się rozliczaniem i obsługą podmiotów gospodarczych, dla których prowadzone są księgi handlowe oraz podatkowa księga przychodów i rozchodów. Skrupulatnie wykonuje powierzone mu zadania, zwracając uwagę na każdy szczegół. Najbardziej opanowana osoba w biurze, nie sposób wyprowadzić go z równowagi, a przy tym jest duszą towarzystwa- swoim urokiem osobistym wprawia w cudowny nastrój koleżanki. Choć nie jest dobrym pływakiem, zawsze wypłynie rzucony na głęboką wodę.

Daria Kubiak

Młodsza Księgowa

Sympatyczna i uśmiechnięta absolwentka kierunku Finanse i Rachunkowość. W codziennej pracy odpowiada za bieżącą obsługą księgową firm, dla których prowadzi księgi handlowe oraz księgowość uproszczoną. Nieustannie rozwija swoje umiejętności zawodowe aktywnie uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Uśmiechem i swoją wiedzą rozświetli każdą zawiłość polskiego prawa podatkowego. Do tego jej miła aparycja i profesjonalizm sprawiają, że współpraca z naszym biurem to po prostu przyjemność a nie obowiązek.

Dominika Kłysz

Młodsza Księgowa

Absolwentka kierunku Finanse i Rachunkowość. Pracowita jak mrówka. Sumiennie wywiązuje się ze swoich obowiązków i nieustannie podejmuje kolejne kroki, aby pogłębiać swoją wiedzę. Szybko nabyła umiejętności samodzielnej i kompleksowej obsługi księgowej firm, dla których prowadzi księgi handlowe oraz księgowość uproszczoną. Jest konsekwentna w działaniu i odpowiedzialnie podchodzi do wykonywanych obowiązków. Jej miłe usposobienie wprowadza spokój i harmonię w codziennej pracy.

Jacek Siodła

Młodszy Księgowy

Absolwent kierunku Finanse i Rachunkowość. Jego mocną stroną jest umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność i dokładność. Szybko się usamodzielnił i nabrał praktycznego doświadczenia w rozliczaniu firm na KPiR oraz na księgach handlowych. Ogromnym atutem Jacka jest ponadprzeciętna szczegółowość, dzięki której nic nie umknie jego uwadze. Praca w księgowości to dla niego ciągłe wyzwanie i okazja do poszerzania wiedzy. W kontaktach z klientem wykazuje się zrozumieniem, cierpliwością oraz chęcią pomocy.

Alona Chaharova

Referent ds. księgowości

Pochodzi z Kijowa, gdzie ukończyła studia na kierunku programowanie dla urządzeń elektroniczno- obliczeniowych i systemów zautomatyzowanych oraz zdobyła doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej. Ma szeroko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, co świetnie wpisuje się w charakter jej pracy. Jest ambitna i konsekwentna w działaniu- z powodzeniem szlifuje język polski oraz chętnie poszerza swoją wiedzę na temat księgowości oraz polskiego prawa podatkowego. Rzetelnie i z zaangażowaniem podchodzi do swoich obowiązków.

Natalia Zieleniewicz

Referent ds. księgowości

Absolwentka kierunku Finanse i Rachunkowość. Jej cicha i spokojna natura pomaga w precyzyjnym księgowaniu. Bardzo szybko się uczy, lubi analizować i szukać nieprawidłowości. Jest ambitna, pracowita i zaangażowana w powierzone obowiązki oraz chętna do zdobywania nowych doświadczeń zawodowych oraz wiedzy. Wspiera bardziej doświadczonych księgowych w codziennych obowiązkach poprzez digitalizację danych i ich weryfikację. Jest osobą z optymistycznym podejściem do życia, która swoim szczerym uśmiechem wprowadza miłą atmosferę w naszej codziennej pracy.

Aneta Wieczorkowska

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Absolwentka rachunkowości. Potrafi analizować dane i wyciągać z nich trafne wnioski. Rzetelnie i z zaangażowaniem wywiązuje się ze swoich obowiązków. Lubi swoją pracę ze względu na możliwość rozwoju w różnych kierunkach i kontakt z klientem. Stale podnosi swoje umiejętności i poszerza horyzonty. Pieczołowicie zajmuje się sprawami kadrowymi i podpowiada naszym klientom możliwe scenariusze zatrudnienia pracowników.

Roksana Ziółkowska

Referent ds. kadr i płac

Absolwentka kierunku administracja. Doświadczenie w dziedzinie kadr i płac nabywa pod okiem doświadczonych kadrowych. Odpowiada za bieżącą obsługę klientów, naliczanie płac, podatków i składek, oraz przygotowanie dokumentów kadrowych. Praca daje jej wiele satysfakcji, ponieważ wymaga skrupulatności, dokładności i myślenia, ale nie jest monotonna. Jest osobą zawsze chętną do pomocy. Dzięki niej żadne zwolnienie lekarskie nie umknie naszej uwadze.

Julia Rączkowiak

Referent ds. księgowości

Praktykę u nas zaczęła już w szkole średniej, kiedy to podczas praktyk szkolnych i stażu letniego zapoznawała się z zawodem księgowej. Dała się poznać jako osoba pracowita i rzetelnie wykonująca swoje obowiązki. Teraz będąc już na studiach na kierunku Finanse i Rachunkowość, podjęła jednocześnie pracę w naszym biurze. Jest bardzo zaangażowana w wykonywanie swoich obowiązków. Odpowiada za digitalizację danych i ich wstępną weryfikację, ale nie boi się żadnych wyzwań, którym stawia czoła z uśmiechem i młodzieńczym zapałem. Dobrze wiemy, że nikt jej nie zatrzyma w rozwoju kariery.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

To miejsce czeka na Ciebie.